Anime

1. Another


Link do odcieków: TU

Opis: Ogólnie anime jest o klątwie ciążącej na klasie numer 3 od kilkunastu lat. Jest krew, śmierć i wgl. ale są też wątki łagodniejsze :) Główni bohaterowie to dziewczynka z opaską na oku - Misaki Mei oraz nowy chłopak w klasie numer 3 - Sakakibara. Nie mogę powiedzieć więcej bo jak zdradzę za dużo to już nie będzie takie ciekawe :P jeśli ktoś che więcej przeczytać to może to zrobić klikając w link do odcinków i czytając opis :)

Moja ocena: 9.5/10
Odjęłam 0.5 za to, ze dość powoli się rozkręcała i są czasem takie przebłyski że robi się nudnawo ale to max 5 min i zaś się dzieje ;)

2. CampioneLink do odcinków: TU

Opis: Ubolewam nad tym, że jak na tą chwile jest tylko 1 odcinek :( Czekam na więcej bo mnie zaciekawiło :) Nie umiem sklecić opisu na podstawie 1 odcinka więc jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę żeby przeczytał sobie na stronie ^^

Edit: Jest już 5 odcinków. Oglądam je i.. jejku, jest coraz ciekawiej! ^^ Wciąga :) Oj bardzo wciąga..

Moja ocena: 10/10 :) zobaczymy co będzie dalej

3. Death Note


Link do odcinków: TU

Opis: Nie umie zrobić opisu na razie.. obejrzałam 4 odcinki, zaciekawiło mnie to i dlatego postanowiłam to tu dać :) Będę oglądać dalej i dopisywać ^^ Jak zwykle opis możecie znaleźć na stronie z odcinkami :)

Moja ocena: po 4 odcinkach: 8/10

4. Chi's sweet home

Link do odcinków: TU
Opis: Kto by pomyślał.. ja, zwolenniczka horrorów itp. Nastolatka ogląda 3-minutowe anime i to o jakimś kotku.. ale po prostu włączyłam i przez pierwsze 4 prawie sikałam ze śmiechu XD to jest.. tak śmieszne że aż fajnie XD taka odskocznia od innych anime :P ale idzie sie nieźle pośmiać z tego kotka. No poza tym że on uczy sie korzytać z kuwety przez 3 odcinki to jest genialny XD ja oglądałam juz chyba 16 a jest.. 104 XD Ale jak ktoś chce się pośmiać i wyluzować to mozna poświęcić 3 min ^^

Moja cena: 10/10 XD Tego kotka nie da sie nie kochać XD

5. Sakamichi no Apollon
Link do odcinków: TU

Opis: Jekuj.. To anime jest cudowne.. jestem na 3 odcinku i juz sie zakochałam.. w pierwszym możecie się nie opłapać o co chodzi (ja tez srednio rozumiałam) ale od drugiego.. jejku.. Chłopaczyna sie zakochał ^^ Już w tym drugim odcinku są teksty które mnie rozwaliły np. :

„Dlaczego jej śmiech napełnia mnie takim szczęściem?
„Dla tego uśmiechu zrobiłbym wszystko."
„Miłość przychodzi niespodziewanie i w nosie ma rozsądek”

Jest ciekawie. Jak to skończę to napisze więcej ^^

Edit: Skończyłam to oglądać i .. jestem zakochana.. to jedno z najlepszych Anime jakie widziałam. Opowiada typowo o życiu, pokazuje że czasem nasze plany może i się nie spełnią ale i tak może być super, że osoby jak chcą mogą sie zmieniać, ale także jeśli uparcie dąży się do celu to można go osiągnąć. I dla wszystkich którzy zaczna to oglądać: Nie poddawajcie sie po 1 czy 2 odcinku bo warto wytrwać, bo zakończenie jest naprawde niespodziewane..

Moja ocena: 11/10 XD Jest poza skalą :P

6. Swort Art OnlineLink do odcinków: TU

Opis: Uwaga! Silnie wciagające! a dalej jest tworzone.. trzeba czekać tydzien na kazdy odcinek >.< Ale jest cudowne : )
Opowiada historie Osób, które zostały "zamknęte" w grze, nie moga sie wylogować a jedyną rzeczą, która umożliwi im powrot do rzeczywistości jest przejście gry.. no i zaczynają się schody ; ) ale nie bd spojletrowac :P
W każdym razie to anime jest cudowne. Nastorojowa muzyka, ciekawa fabuła i wiele momentów gdzie łzy same cisną sie do oczu ; )

Moja ocena: 10/10 : )

7. Nana

Link do odcinków: TU

Opis: Historia dwóch dziewczyn które spotkały się przypadkiem w drodze do Tokio i.. tu sie zaczyna cała fabuła ; ) dziewczyny zamieszkają razem, zaprzyjaźnią sie itd itp : ) Ma to wieeeele docinków ale na prwadę człowiek siedzi i ogląda jeden po drugim : )

Moja ocena: 9/10 zobaczaczymy co bedzie dalej ; ) Narazie jestem na 20 odcinku 

3 komentarze:

  1. ogldnij Bleach, leci codziennie na kanale Hyper, albo na internecie

    OdpowiedzUsuń
  2. Oraz Junjou Romantica na YT

    OdpowiedzUsuń
  3. Ok, Bleach zobacze ^^ A Junjou Romantica.. oglądałam chyba ze 2 odcinki i średnio mi przypadło do gustu.. ale pooglądam dalej, moze akurat mnie wciągnie :) Dziekuje za propozycje ^^

    OdpowiedzUsuń